Disponent

Požadavky

  • Vzdělání – středoškolské
  • Praxe – 2 roky na obdobné pozici
  • Komunikativnost, flexibilita, samostatnost, ovládání MS OFFICE, proces objednávání materiálu, optimalizace skladových zásob

Pracovní náplň

  • Kontrola plánu FAB
  • Kontrola stavů zásob – provádění inventur
  • Na základě stavu zásob a plánů Škoda správné vystavení objednávky KANBAN a odeslání dodavatele
  • Sledování plnění objednávek (dle časových oken)
  • Hodnocení dodavatelů
  • Dodržování definovaných skladových zásob
  • Komunikace s dodavateli a se zákazníkem
  • Zajištění výrobků pro rozložené vozy SKD a CKD
  • Provádění příjmu materiálu, polotvarů do sytému DCIx
  • Organizace, řízení a zpracování inventur prováděných dle pokynů nadřízeného
  • Zasílání check listů a neshodných dílů dodavateli
  • Informování nadřízeného v případě mimořádných událostí
  • Spolupráce s vedoucím směny a ostatními odděleními v rámci svých pravomocí a povinností

Co nabízíme

  • Jistotu stálého zaměstnání
  • Dobré finanční ohodnocení
  • Finanční odměny a motivace
  • Práci v moderním a čistém prostředí
  • Možnost ubytování
  • Aktualizaci osvědčení na VZV

Pracovní benefity zaměstnanců

  • odpolední příplatek
  • zavedení zaručeného bonusu vyplacený 2x ročně
  • odměna při pracovním výročí
  • odměna za směnu odpracovanou o víkendu
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek zaměstnavatele
    • při narození dítěte
    • na dětské tábory
    • sociální výpomoc rodině při úmrtí zaměstnance

Místo pracoviště

  • Kosmonosy
  • Mladá Boleslav
  • Turnov
  • Písek

Pracovní poměr

  • Hlavní pracovní poměr

Délka pracovního poměru

  • Na dobu neurčitou

Kontaktní formulář

cs_CZ