Řidič VZV

Požadavky

  • Vzdělání – základní/vyučen/středoškolské, řidičské oprávnění pro VZV, řidičské oprávnění sk. B
  • Praxe – 2 roky na obdobné pozici
  • Znalosti – evidence a manipulace s materiálem, základní znalosti pracovního procesu, řízení neshodných dílů

Pracovní náplň

  • Příjem materiálu na sklady SKL a SPO fyzicky (kontrola dodaného množství dle průvodních dokladů – dodacího listu, při zjištění neshody informuje vedoucího směny s pracovníka dispečinku)
  • Výdej materiálu na sekvenční pracoviště a kontrola vydaného materiálu
  • Správné a včasné skenování závěsek
  • Vykládka a nakládka došlého a odeslaného zboží dle pokynů vedoucího směny, pracovníka dispečinku
  • Označení palet závěskami u přijatého zboží dle pokynů vedoucího směny, pracovníka dispečinku
  • Spolupráce s pracovníky dispečinku tak, aby v co nejkratší době byl materiál uvolněn do výroby a následně uložen na skladové pozice (neuvolněný materiál přesune do NIO skladu dle pokynů pracovníka kvality)
  • Je zodpovědný za manipulační techniku, kterou během své směny používá a zároveň za stav zařízení daného úseku skladu, který se přebírá od předchozího pracovníka
  • Je zodpovědný za správnost odeslání vratných obalů dodavateli
  • Udržuje fyzicky pořádek vratných obalů a samotného materiálu
  • Práce ve 3-směnném provozu

Co nabízíme

  • Jistotu stálého zaměstnání
  • Dobré finanční ohodnocení
  • Finanční odměny a motivace
  • Práci v moderním a čistém prostředí
  • Možnost ubytování
  • Aktualizaci osvědčení na VZV

Pracovní benefity zaměstnanců

  • odpolední příplatek
  • zavedení zaručeného bonusu vyplacený 2x ročně
  • odměna při pracovním výročí
  • odměna za směnu odpracovanou o víkendu
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek zaměstnavatele
    • při narození dítěte
    • na dětské tábory
    • sociální výpomoc rodině při úmrtí zaměstnance

Místo pracoviště

  • Kosmonosy
  • Mladá Boleslav
  • Turnov
  • Písek

Pracovní poměr

  • Hlavní pracovní poměr

Délka pracovního poměru

  • Na dobu neurčitou

Kontaktní formulář

cs_CZ